Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: mariola44 » 29 sie 2011, 22:14

Hej. Kto mi poradzi którą szkołę wybrać? Chce zapisać się na angielski. Moja koleż…anka chodzila do tfls na włoski i bardzo chwali.A czy ktoś wie jak tam z angielskim? Pozdrawiam
mariola44
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:07


tfls

Postautor: wsiol » 02 wrz 2011, 21:58

Jeśli jesteś z wawy to radziłbym Ci tfls, dobrzy lektorzy, konkretna szkoła, dobrze cie przygotują
wsiol
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: seba.jag » 22 wrz 2011, 3:08

Zdecydowanie polecam tfls. Po pierwsze niskie ceny, po drugie dobry dojazd, po trzecie, lektorzy z doswiadczeniem , po czwarte maja akredytacje MEN, po piąte mają najwyż…szą zdawalność egzaminów
seba.jag
 

tfls

Postautor: nano12 » 26 wrz 2011, 23:46

Ja juz chodze na kurs o połowy wrzesnia w tfls. jest spoko
nano12
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: slomsder » 30 wrz 2011, 8:41

zdecydowanie tfls, są wyż…ej w każ…dym rankingu
slomsder
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: demeter7 » 02 paź 2011, 1:43

Dla mnie górą jest Language Study Center. Udało mi się zdać FCE, ale nie odpuszam i ucze się dalej.
demeter7
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: lauriers » 03 paź 2011, 21:38

A dla mnie lepsza jest tfls. Super lektorzy i wysoka jakość. Pełen profesjonalizm.
lauriers
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: cambell222 » 11 paź 2011, 17:57

Dla osób mieszkających w Warszawie dostęp do dobrych szkól językowych jest ułatwiony ze względu na ich ilość. Oczywiście są też… szkoły całkowicie nietrafione i aż… dziwne ż…e istnieją. Ja chodzę do szkoły istniejacej chyba 20 lat na rynku, mającej dobrą opinię i lektorów- do szkoły TFLS. Muszę przyznać ż…e to był dobry wybór. Niskie opłaty plus wysoka jakość. W ubiegłym roku zdałam FCE na A. Pamiętajcie, tylko dobre szkoły są drogą do sukcesu.
cambell222
 

po kursie w tfls zdałam FCE na A

Postautor: crudo » 30 gru 2011, 20:35

Uważ…am ż…e tylko dobre, sprawdzone szkoły, istniejące po 15 lub 20 lat potrafią dobrze przygotować do egzaminów. Jest ich wbrew pozorom tylko kilka w Warszawie. Ja chodziłam do TFLS i muszę powiedzieć ż…e zajęcia w tej szkole są naprawdę prowadzone profesjonalnie i na wysokim poziomie. Więc jeśli ktoś chce naprawdę czegoś nauczyć się to tylko wybierajcie szkoły mające akredytację MEN a nie pseudo szkółki. Pozdrawiam i ż…yczę powodzenia
crudo
 

oczywiście wybieram TFLS

Postautor: horda » 03 sty 2012, 16:51

Dla mnie wybór jest prosty. Oczywiście TFLS. Uczyłem się tam do CAE.
horda
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: marryod » 16 sty 2012, 20:58

JEśli ktoś jest z warszawy to faktycznie TFLS jest dobrym wyborem, mają dobrych lektorów i przygotowują do egzaminów. Ale nie wszyscy są z Warszawy..
marryod
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: Gość » 24 sty 2012, 0:37

Ja polecam LINGUE NOVA. (http://linguateensspace.com.pl/) Chodziłam tam przez rok przed matura i widzę postępy w moim angielskim. Plusem są małe grupy – u mnie było 5 osób i bardzo miły prowadzący.
Gość
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: marcin70 » 03 lut 2012, 5:14

bez namysłu wybieram TFLS
marcin70
 

wybieram TFLS

Postautor: xsyzolk » 07 lut 2012, 3:15

wybór jest prosty. Ja wybieram TFLS. Świetni lektorzy plus akredytacja MEN plus gwarancja zdania egzaminów.
xsyzolk
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: doremi456 » 09 lut 2012, 20:08

ozcywiście ż…e TFLS. Dzięki nim zdałam LCCI. Bardzo ciekawe zajęcia.
doremi456
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: slomissa » 16 lut 2012, 23:50

dzięki nim moż…na zdać większość certyfikatów, więc raczej oczywiste, ż…e tfls,
slomissa
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: slomissa » 16 lut 2012, 23:50

dzięki nim moż…na zdać większość certyfikatów, więc raczej oczywiste, ż…e tfls,
slomissa
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: smart33 » 20 lut 2012, 3:36

Popieram. Prosty wybór- TFLS
smart33
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: YouKnowWho » 23 lut 2012, 22:13

Chodziłam do TFLS i popieram, dobra szkoła, nie mam jej nic do zarzucenia. No moż…e poza gimnazjum w remoncie, w którym odbywały się zajęcia i oparłam się o śwież…o malowaną ścianę... Ale merytorycznie są ok ;)
Awatar użytkownika
YouKnowWho
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2012, 21:58

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: lokej » 07 kwie 2012, 22:25

na pewno przygotowują dobrze kursy, tzn wiedzą do czego mają uczyć, jak im powiesz, ż…e chcesz dać fce to cie beda do fce uczyć
lokej
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: jezopeda » 01 cze 2012, 7:28

kłopot w tym ze niektorzy sami nie wiedzą czego chcą...
jezopeda
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: lubakko » 23 lip 2012, 11:35

A to racja akurat. Z tego co wiem natomiast TFLS jest śietnym miejscem do przygotowac do CAE, taki mi znajomy mówił
lubakko
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: benedykt » 25 lip 2012, 21:49

Ja wybieram TFLS. Stara sprawdzona szkoła z akredytacją MEN.
benedykt
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: zmagul » 07 sie 2012, 13:50

byłem na kursie do gmata i poszło super, szkoła porządna, lektorzy fajnie tłumaczą.
zmagul
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: ali789 » 09 sie 2012, 9:42

wg mnie zdecydowanie szkoła TFLS. Chodze do nich na kurs i mogę polecić. Super lektor no i te darmowe piątkowe konwersacje- polecam.
ali789
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: usssyjel » 25 sie 2012, 0:32

jak warszawa to faktycznie TFLS jest jednym z rozsądniejszych wyborów. Warto choćby spróbować, ż…eby zobaczyć jak pracuje prawdziwy lektor.
usssyjel
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: walllkaj » 25 sie 2012, 0:33

darmowe piątkowe konwersacje? jak to?
walllkaj
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: debbyxxx » 30 sie 2012, 14:57

tak, jest teraz taka promocja w tfls do 31.08. przy zapisie na kurs dają darmowe piątkowe konwersacje z nativem.
debbyxxx
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: zmleeka » 26 wrz 2012, 22:34

szkoła faktycznie ciekawa, słyszałem ż…e najlepiej przygotowują do egzaminów certyfikacyjnych...
zmleeka
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: coffeenka » 17 paź 2012, 9:46

debbyxxx pisze:tak, jest teraz taka promocja w tfls do 31.08. przy zapisie na kurs dają darmowe piątkowe konwersacje z nativem.

Czy te darmowe piątkowe konwersacje w tfls są nadal aktualne? czy moż…e był to jednorazowy chwyt reklamowy szkoły? orientuje się ktoś moż…e?
coffeenka
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2012, 13:25

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: akmejh » 17 paź 2012, 22:29

wiem, ż…e na pewno jest jeszcze drugi kurs gratis bo to stała promocja
akmejh
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: alkonigan » 04 lis 2012, 22:13

No TFLS to naprawde klasa szkoła, tam uczą konkretnie
alkonigan
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: milamila » 13 sty 2013, 16:44

Bardzo dobrze uczą w TFLS angielskiego. Po 3 latach kursów u nich mówię praktycznie biegle po angielsku, a w marcu podchodzę o CAE. Mają też… bardzo duż…o róż…norakich promocji, no i niskie ceny. :zdziwko:
milamila
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: awiiiun » 09 kwie 2013, 23:53

CAE zdane bez problemu po kursie u nich to akurat fakt. A to dlatego, ż…e mają najlepszych lektorów w stolicy
awiiiun
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: andi44 » 05 maja 2013, 15:12

coffeenka pisze:
debbyxxx pisze:tak, jest teraz taka promocja w tfls do 31.08. przy zapisie na kurs dają darmowe piątkowe konwersacje z nativem.

Czy te darmowe piątkowe konwersacje w tfls są nadal aktualne? czy moż…e był to jednorazowy chwyt reklamowy szkoły? orientuje się ktoś moż…e?

Tak piątkowe konwersacje z nativem w TFLS są nadal aktualne.
Najbardziej chwalę sobie konwersacje z native speakerem Kevinem. Poprawiłem swój akcent i ogólnie mówienie w języku angielskim nie sprawia mi tylu trudności co wcześniej. Polecam TFLS!
Ogólnie szkoła najlepsza w okręgu
http://www.speak-point.pl/mazowieckie
andi44
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: Heldzia » 06 maja 2013, 13:37

TFLS!
Heldzia
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2013, 13:26

Ostrzeż…enie

Postautor: d123456 » 07 cze 2013, 14:36

Nie wybierajcie szkoły "Lingua Nova". Spółka ta prowadzi lektoraty w Wyż…szej Szkole Rehabilitacji W Warszawie. Menadż…erką szkółki językowej jest niejaka pani Milewska. Osóbka wyjątkowo nie wychowana. Jest skrajnie niekompetentna, z premedytacją łamie regulamin uczelni, wchodzi za każ…dym razem w swego rodzaju szermierkę słowną, nie podpiera się merytorycznymi argumentami w dotychczasowej korespondencji. Krótko pisząc jeśli twarzą tej szkoły jest taki wredny babsztyl to fachowość tej instytucji stoi pod duż…ym znakiem zapytania.
d123456
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: bobus22 » 22 cze 2013, 18:20

w tfls dostałem włoski graatis polecam jestem bardzo zadowolony
bobus22
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: bruno99 » 23 lip 2013, 10:07

jeśli chcesz dobrze nauczyć się angielskiego to zdecydowanie polecam szkołę TFLS, uczą tam profesjonalni i doświadczeni lektorzy, szkoła ma bardzo wysoki poziom, dzięki czemu dostała Akredytację Kuratorium Oświaty
bruno99
 

nie polecam lingua nova

Postautor: gosc » 27 lip 2013, 15:41

lingua nova nie polecam - wiekszosc lektorow to wciaz studenci, w sekretariacie ciagle balagan, srednio dba sie tam o ucznia.
gosc
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: koniczynkaaa » 22 sie 2013, 11:38

bruno99 pisze:jeśli chcesz dobrze nauczyć się angielskiego to zdecydowanie polecam szkołę TFLS, uczą tam profesjonalni i doświadczeni lektorzy, szkoła ma bardzo wysoki poziom, dzięki czemu dostała Akredytację Kuratorium Oświaty


zgadzam się TFLS to świetna szkoła, mają doskonałych lektorów
koniczynkaaa
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: forema » 07 wrz 2013, 18:56

TFLS to zdecydowanie najlepsza szkoła w Warszawie, po kursie w tfls poprawiłam swój angielski o 2 poziomy, polecam, lektorzy z tfls sa niesamowici
forema
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: viola22 » 14 paź 2013, 18:16

Zdecydowanie polecam TFLS :) Jest najlepszą szkoła... jest to nie tylko moje zdanie, ale takż…e znajomych, którzy również… korzystali z innych szkół :) Super kurs, fajni ludzie - polecam :)
viola22
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2013, 13:07

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: tromba » 25 lis 2013, 23:07

uczyłam się w tfls i polecam, szkoła z doświadczonymi lektorami, którzy wiedzą co robią
tromba
 

Re: po kursie w tfls zdałam FCE na A

Postautor: sejf » 02 sty 2014, 12:20

crudo pisze:Uważ…am ż…e tylko dobre, sprawdzone szkoły, istniejące po 15 lub 20 lat potrafią dobrze przygotować do egzaminów. Jest ich wbrew pozorom tylko kilka w Warszawie. Ja chodziłam do TFLS i muszę powiedzieć ż…e zajęcia w tej szkole są naprawdę prowadzone profesjonalnie i na wysokim poziomie. Więc jeśli ktoś chce naprawdę czegoś nauczyć się to tylko wybierajcie szkoły mające akredytację MEN a nie pseudo szkółki. Pozdrawiam i ż…yczę powodzenia


jestem tego samego zdania, nie warto tracić czasu i pieniędzy na jakieś mini szkółki, ja chodzę do TFLS bo ma renomę i doświadczonych lektorów
sejf
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: emii123 » 26 sty 2014, 9:07

ja w TFLS spotkałam się z pełnym profesjonalizmem lektorów, myślę, ż…e lektorzy, uczący w TFLS są najlepsi w wawie
emii123
 

YUWxKOToWdUtGUebPqZ

Postautor: Aracely » 04 lut 2014, 7:08

Well maiaadmca nuts, how about that.
Aracely
 

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: barbi87 » 25 mar 2014, 20:09

emii123 pisze:ja w TFLS spotkałam się z pełnym profesjonalizmem lektorów, myślę, ż…e lektorzy, uczący w TFLS są najlepsi w wawie


Zgadzam się. TFLS to super szkoła!!
barbi87
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2014, 20:06

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: egbert98 » 06 kwie 2014, 22:24

marryod pisze:JEśli ktoś jest z warszawy to faktycznie TFLS jest dobrym wyborem, mają dobrych lektorów i przygotowują do egzaminów. Ale nie wszyscy są z Warszawy..

Tak, zgadza się, mieszkam w Wawie i polecam ten wybór.

____________________
Mamy najniż…sze ceny na rynku. biuro rachunkowe gliwice Sam sprawdź!
egbert98
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2014, 22:47

Re: Którą szkołę wybrać? TFLS czy LINGUA NOVA?

Postautor: lenawu » 29 maja 2014, 9:15

Warto zapisać się do TFLS, bo to porządna szkoła, nie jakaś masówka. Lektorzy podchodzą do każ…dego kursanta indywidualnie. Podoba mi się również… to, ż…e przy zapisie na kurs odbywa się spotkanie z metodykiem. Dzięki temu kurs jest lepiej dopasowany.
lenawu
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2014, 9:08


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości